14 wrz 2015

Dziennik Przyjaźni


Przyjaciółkom zawdzięczam wiele. Hektolitry wylanych łez, miliony uśmiechów, ogrom miłości i akceptacji z ich strony. Prawdziwy przyjaciel nie ocenia (szczerze wypowiada swoje zdanie ale w pełni akceptuje moje), ufa, cieszy się i smuci razem ze mną, pomaga, a przede wszystkim dzieli ze mną najwspanialsze chwile. Wiadomo, że bycie przyjacielem to wielka odpowiedzialność ale i najlepsze co nas może spotkać w życiu. Świadomość obecności drugiej osoby, z którą możesz porozmawiać o wszystkim, często bywa lepszym lekarstwem, niż nocne jedzenie lodów (naprawdę!).

Moje przyjaciółki towarzyszą mi każdego dnia, dlatego tak bardzo ucieszyłam się z nowej książki (a raczej dziennika), którą miała premierę kilka dni temu. A mowa o "Dziennik przyjaciółek. Twórz! Niszcz! Działaj!". Tę poręczną książeczkę możemy zabrać wszędzie i z powodzeniem wygłupiać się razem z przyjaciółkami.

A najfajniejsze w tym wszystkim jest to, jak wiele możemy się jeszcze dowiedzieć podczas wspólnie spędzonych chwil!


"Dziennik przyjaciółek" można dostać w prawie każdej księgarni (sama to dziś sprawdziłam!). 
Została napisana przez ą i Sebastiana Kuffla, a wydana przez wydawnictwo Helion. 

Serdecznie zapraszam na bloga, ponieważ jeszcze w tym tygodniu pojawi się na nim konkurs, gdzie będzie można wygrać jeden z egzemplarzy "Dziennika przyjaciółek".

Marta5 komentarzy:

 1. O tym dzienniku to ja jeszcze nie słyszałam ;)
  Pozdrawiam, stylstynka :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pomysł na książkę! Nigdzie wcześniej jej nie widziałam, nawet nie słyszałam o niej. Zobaczyłam ją u Ciebie i stwierdzam, że podoba mi się. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. super sprawa !
  nigdy nie słyszałam o tym dzienniku :)

  ZAPRASZAM DO MNIE:
  burgundychocolate.blogspot.com-klik !

  OdpowiedzUsuń