10 paź 2012

Wnętrza

Witajcie ! Dostałam ostatnio prośbę o pokazanie mojego pokoju. Uznałam jednak, że będzie lepiej jeśli pokaże Wam to jaki powinien być mój pokój, jakie meble mi się podobają oraz kolory.

1.Pierwszą jedną z najważniejszych dla mnie rzeczy jest przede wszystkim przestrzeń. Świetny efekt powiększenia mieszkania lub pokoju daje powieszenie dużego lustra. Rozświetli nasze mieszkanie i je powiększy.

2. Ubóstwiam Duże czarno-białe zdjęcia, obrazy przedstawiające np. Marilyn Monroe, Charlie'go Chaplin'a i postacie tego typu. Dodatkowo lubię kiedy pomieszczenie nie jest puste i na pułkach poumieszczane są zdjęcia w pięknych zdobionych ramkach, kwiaty, oraz ozdobne pudełka.3. Podstawą dobrego humoru gdy się rano budzimy jest słońce, światło. Dlatego właśnie uwielbiam pełne światła, jasne pokoje. Białe meble, stylizowane na stare, w połączeniu z drobnymi czarnymi lub czerwonymi akcentami. Duże dywany, wykładziny w jasnych kolorach dodające (optycznej) powierzchni mieszkaniu.
4. Mam wielką słabość do stylu staroangielskiego. Białe, zniszczone meble o pięknych kształtach i artystycznych zdobieniach,a do tego okrągłe, zniszczone, złote klamki.


A wy..? Jakie mieszkania Wam się podobają.? Jakieś marzenia ?

Buziaki MALINKA <3

6 komentarzy:

 1. Anonimowy10/10/2012

  U mnie postawą sypialni jest toaletka, koniecznie z lustrem, kocham się przeglądać!!! <3 <3 <3 Sama mam w pokoju przecudowną, coś w tym stylu: http://files-cdn.formspring.me/photos/20120929/n50672814f1dba.jpg <3 <3 <3
  Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O boże jaka piękna toaletka... Ja również je uwielbiam a zwłaszcza w takim stylu.. Dziękuje za twoją odpowiedź

   Buziaki MALINKA <3

   Usuń
 2. Anonimowy10/11/2012

  Ja chyba jednak wolę zobaczyć twój pokój a nie jaki byś chciała mieć ;p Jest to do zrealizowania? ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej wątpię ..:D Jest to rzecz zbyt bardzo osobista :P

   Przepraszam MALINKA <3

   Usuń
 3. Też z chęcią bym zobaczyła twój pokój :) Na pewno nie jest brzydki i mogłabyś pokazać ;P Nie myślę o tym jak o osobistej rzeczy ..

  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń