30 cze 2014

Room tour - cztery kąty w moim guście


Wakacje rozpoczęte. Obecnie przebywam z Oliwią nad jeziorem pod namiotami. Świetnie się bawimy, pogoda w miarę dopisuje ale oczywiście o Was nie zapomniałam. Dzisiaj zapraszam na długo wyczekiwany post z cyklu Room Tour. Zmodyfikowałam nieco jego formę. Sami oceńcie czy dałam sobie radę. Mam nadzieję, że tak :)

Moje małe cztery ściany nie są odzwierciedleniem marzeń ale zrobiłam wszystko by czuć się w nich komfortowo. Efekt mojej pracy zostawiam Wam do oceny.

Co jest dla mnie najważniejsze?
Urządzając pokój skupiłam się przede wszystkim na prostej formie. Najważniejszym elementem pokoju jest zdecydowanie łóżko oraz szafa. Cała reszta to dodatek, który w ostateczności można pominąć. 

Jakie kolory?
Zdecydowanie dominuje biel. Są elementy szarości, czerń, brązowa podłoga. Jedynym "szalonym" elementem są delikatnie liliowe ściany, które w przyszłości zastąpi zapewne biała farba. 

Niezbędniki?
Nie wyobrażam sobie pokoju bez lustra, poduszek i koców. Ważny jest też porządek, który zapewnia przestrzeń i dobre samopoczucie. 

Wykończenie?
Nie mogłam pozbyć się dobrej literatury, wody z cytryną, storczyków i kochanych butów, które zajmują przestrzeń pod łóżkiem (uff na szczęście ich nie widać). Prostota, przestrzeń i jasność. 
W moich czterech ścianach okna zawsze są otwarte. Lubię czuć świeżość i wpuszczać do pomieszczenia promyki słońca.


Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszam do komentowania :)


6 komentarzy:

 1. Ładny pokój :) Ja teraz mam remont bo z fioletowo-zielonych ścian chcę mieć szare. No zobaczymy jak to wyjdzie! Bardzo chętnie zaopatrzę się w dekoracje aby ożywić ten dołujący kolor :D

  natty-and-natty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pokój.
  nataa-liiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnee dekoracje :) skąd łóżkoo ? :D

  http://overthiinking.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. jak ty to robisz, że masz taki porządek?
  haha ja niestety mam z tym problem :) nowy pokój i bajzel w nim też nie zły.
  nie czuje się w nim dobrze i cały czas coś przestawiam.
  jestem zauroczona twoim!

  fashion-and-not-only.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. piękny pokój! :)

  merry-lifee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń