4 sie 2012

Wakacje

Hej Kochani. Prosiliście abym opowiedziała Wam troszkę o moim obozie w Poroninie. No cóż, od czego by tu zacząć.? WIelkim plusem jest fakt, że nie jestem tancerką i tak naprawdę taniec nie jest moją  dobrą stroną, ale wracając z obozu, a tak właściwie już pod koniec zauważyłam efekty. Wiedziałam jak wykonać nowe kroki, zaczynałąm opanowywać coraz to nowsze choreografie. Pomimo tego, że zdecydowanie bardziej mogłabym się wykazać na obozie wokalnym to cieszę się, że wybrałam właśnie ten. Taniec jest jedną z dziedzin, w których nie jestm mistrzem i dobrze o tym wiem ale staram się dążyć do tego, by udoskonalać to co umiem. Jeśli będziecie mieli możliwość pojechania na obóz taneczny z grupą "Fair Play Crew" to bardzo poelecam. Namówcie rodziców, przekonajcie koleżankę/kolegę i zaczynajcie się pakować.! Wielkim plusem, z resztą kolejnym była świetna kladra i przede wszystkim świetni instruktorzy (tancerze) m.in. uczestnicy programu telewizyjnego You Can Dance. Bardzo mili ludzie! Nie zarozumiali, potrafią wytłumaczyć i wspomóc.!

Tęsknie za Wszystkimi ..!

Jestem w literce "W"


A wracając do cudownej rzeczywistości. Leżę właśnie na leżaku, przy basenia. Rozkoszuję się nietypowym powietrzem wyspy Zakhyntos i wygrzewam się w słońcu, sącząc zimną Colę przez słomkę. Mam internet więc będę dodawałą dla Was posty. Jedynym problemem, który napotkałam jest to, że nie mogę dodać Wam zdjęć. Nadrobię to oczywiśćie po przyjeździe do kraju.

Htel.? Hemmm... w katalogu wyglądał zupełnie inaczej. Przyzwyczaiłam się jednak, bo tak jest zawsze. Wszystko jest extra, poza jedzeniem. Postaram się jednak cieszysć wszystkim innym .. :P

5 komentarzy:

 1. ja za to uwielbiam obozy harcerskie, choć harcerz ze mnie marny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy8/05/2012

   Ja też uwielbiam harcerstwo <3
   -Kasia

   Usuń
 2. Hej. Ja też przez jakiś czas byłam harcerką :D Było fajnie choć na obóz żaden nie pojechałam .. :P

  Pozdrawiam MALINKA

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy8/05/2012

  Dziękuję za tego posta :) Dziękuje, że napisałaś w nim to o czym chciałam! :* Tym postem przekonałaś mnie żeby tam pojechać, więc pomyślę. :) A ile taki obóz kosztuję?
  Pozdrawiam Mimi :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej.. Dziękuję Ci za zainteresowanie oraz zaufanie co do mojej opinii. Obóz znalazłam w ofercie biura Almatur, a koszt takiej wycieczki wynosi około 1500 zł. Jeśli nie jesteś jeszcze przekonana co do wyjazdu, to ja naprawdę polecam. Jedyną rzeczą, która niezawsze była idealna to jedzenie. Ale to taki mały drobiazg, Ja po prostu nie przepadam za niektórymi potrawami, a raczej ich wykonaniem . :P

   Buziaki MALINKA <3

   Usuń