19 sie 2012

Photos

Witajcie Kochani. W piątek wieczorem wróciłam i czuje się świetnie. Pomimo tego, że stwierdzono u mnie zapalenie oskrzeli czuję się naprawdę zdrowa. Wczorajszy i dzisiejszy dzień spędziłam na działce u moich dziadków. Powygrzewałam się w słońcu, pospacerowałam, pobawiłam się z mojej mamy siostry synem. Było fajnie. Jutrzejszy dzień spędzam w domu ale możliwe, że uda mi się wyskoczyć choć na chwilę.

Postanowiłam dodać dla Was parę zdjęć, taką małą zapowiedź całej serii photosów, które czytelnicy bloga będą mogli zobaczyć. :Pw tle stolica


widok z samolotu
Jak widzicie było bardzo gorąco i  pięknie.... Ja teraz Kochani zabieram się za czytanie nowej książki .. "Ukojenie"

Buziaki MALINKA <3

3 komentarze:

 1. ja też tam chcę się kiedyś wybrać.! kraje śródziemnomorskie, ach te krajobrazy! kocham ! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy8/21/2012

  Droga malinko mam do ciebie pytanie. Otóż moja mama postanowiła kupić mi conversy... Mam do ciebie pytanie. Jaki kolor byś wybrała gdybyś jeszcze jedną pare mogła kupić?? ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej. Wiesz.. jest to bardzo indywidualna sprawa. Ja mam już trzy pary i to kolorowych (żółte, fioletowe, czarne w serduszka) niedługo planuję kupić sobie czwartą parą, a może i nawet piątą. Chciałabym mieć jeszcze krótkie czerwone oraz za kostkę wyższe) białe. Jeśli jednak miałabym kupować sobie swoją pierwszą parę conversów, zaszalałabym i zakupiła jakiś nietypowy kolor jak mięta, łososiowy (nie pomarańczowy) albo właśnie żółty czy fioletowy.

   Pamiętaj nie kieruj się podpowiedziami innych ludzi, bo to ty masz się dobrze czuć w swoich butach i to ty będziesz je nosić. Najważniejsze jest więc by podobały się tobie.!

   P.S. Proszę abyś powiedziala mi na jaki kolor się w końcu zdecydowałaś.. będę wdzięczna za informacje :P

   Buziaki MALINKA <3

   Usuń