20 maj 2012

Małe przygotowania

Witajcie Kochani. Całe weekend spędziłam u taty. Chociaż dzisiaj taka piękna pogoda, a my się nawet nie ruszyliśmy z domu to i tak czas maiłam całkiem nieźle zagospodarowany. Zajęłam się przygotowaniem do konkursu, czytaniem lektury, lekcjami. Najbardziej jednak pochłonęło mnie wybieranie odpowiednich piosenek na małe show z okazji dnia dziecka. Dostałyśmy informację, że musimy zaśpiewać razem z Leną jakieś utwory (a może tym razem uda nam się zaśpiewać również solo.?). Wybrałam cztery następujące:

Katy Perry - The One That Got Away 
Bruno Mars - Talking To The Moon

Miley Cyrus - Ordinary Girl
Katy Perry - E.T

Jak myślicie.? Może macie jeszcze jakieś sugestie odnośnie wyboru piosenek. Są to oczywiście dopiero propozycje, wszystko muszę uzgodnić jeszcze z Leną i Panią. 

Spędzając trzy czwarte dnia przy komputerze znalazłam świetny kawałek, który mi się od razu spodobał i uznałam, ze może Wam też.


Rihanna - Where Have You BeenPokażę jeszcze moje najnowsze zdjęcie.....

Jak już pewnie zdążyliście zauważyć mój blog, a raczej jego odsłona się zmieniła. Inne tło, kolory i rzeczy tego typu. Jak Wam się podoba.? Zdążyłam się już przyzwyczaić do starego tła, dlatego uznałam, że to odpowiedni czas na zmiany. Myślę, że monotonne rzeczy nie są fajne i interesujące, a ja właśnie chciałabym, żebyście mnie odbierali jako osobę zaskakującą, o wielu twarzach i umiejętnościach. Dlatego też jest inaczej .. <3

P.S. Liczę na komentarze z propozycjami piosenek, odnośnie zdjęcia oraz nowego utworu Rihanny :*

Buziaki... Kochani ... <3 MALINKA

2 komentarze:

 1. Hej fajny blog :)
  Co do teledysku to też uważam że jest super a jeśli chodzi o piosenkę to może Marina-Glam pop. skoczne to i wesołe :D
  zapraszam do siebie
  http://tinka-officialblog.blogspot.com/
  http://tinka-officialblog.blogspot.com/
  http://tinka-officialblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy5/20/2012

  Bardzo przyzwoity występ , wiedzę ,że rośnie nowa mega piosenkarka. Fajnie zaśpiewałaś , totalnie na luzie . Spoko Pozdrawiam ciepło SNOOKI

  OdpowiedzUsuń