13 maj 2012

Life Is Wonderful

Witajcie Kochani. Pisałam do Was już trzy razy, jednak nie opublikowałam tego. Poprzednie posty zawierały smutek, złość i niechęć. A ja nie chcę żeby mój blog taki był. Cały czas staram się nadawać mu kolorów, pozytywnych przedstawień życia, mojego życia. Chciałabym jednak żebyście wiedzieli, że ono wcale nie jest takie łatwe i normalne, jakby się mogło zdawać. Bywa tak, że nie wiemy co przyniesie los. Czasem sypnie kamieniami pod nasze stopy, a czasem droga będzie z waty cukrowej. Możliwe, że jest to dość głupie przedstawienie sytuacji ale ja właśnie w ten sposób widzę świat. Albo może być wspaniale albo beznadziejnie. Są chwile kiedy da się powiedzieć, że jest dobrze, nie wspaniale.

Od samego rana u mnie było beznadziejnie. Potem stopniowo się poprawiało, a teraz chyba po prostu wszystko olewam. Nie staram się zrozumieć ludzi. Lubię ich lub nie. Nie jestem idealna i dobrze o tym wiem, dlatego też nie wymagam idealności od innych. Ale proszę Was starajcie się chociaż....

Cieszę się, że są i tacy którzy rozumieją Mnie, potrafią docenić, pocieszyć, a zarazem dać niezłą radę.... I choć czasem brakuje Mi uwagi od ludzi, to dalej trzymam się swojego i liczę na to, że nie znajdę więcej na drodze swojego życia ludzi, którzy będą toczyć w moim kierunku wielki kule.


Polecane na poprawę humoru .. :D
Pizza..
Milkshake

....Oraz Muzyka
Buziaki Kochani..... Nie smućcie się        MALINKA <3

5 komentarzy:

 1. http://beautiful-remains.blogspot.co.uk obserwujemy?? odp. na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. obejrzyj mojego bloga jak chcesz :)
  http://martina-blachnia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy5/14/2012

  Bardzo ciekawy i inspirujący blog , dobre pomysły na stylizacje
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy5/14/2012

  Bardzo ciekawy blog, bardzo podobają mi się stylizacje :D Super czekam na następny post :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy blog :> Obserwuję i zapraszam do mnie :

  www.szafiarra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń